top of page

YZ ALTYAPI A.Ş.

1990 yılında kurulan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zafer KILIÇ tarafından kurulan YZ ALTYAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. baraj, köprü, viyadük, otoyol, demiryolu, boru hatları, endüstriyel tesis, toplu konut, hastane ve otel inşaatı alanlarında uzmanlaşarak, saygın ve önde gelen global inşaat şirketleri arasında yer almak hedefleri arasındadır.

Modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş; öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir çözüm ortağıdır.

Yönetsel yaklaşımları, kalite felsefesi, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar, YZ ALTYAPI'nın sürdürülebilir büyüme hedefini belirlemektedir.

Misyon-Vizyon

Üstlendiği işleri, nesil den nesil e aktarılan kalıcı birer eser olarak teslim etmek, Çağdaş teknolojiyi sürekli izlemek ve verilere dayalı sistematik problem çözme tekniklerini kullanmak, İletişimi etkin şekilde kullanarak sürekli gelişmek ve ilerlemek, Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti sağlamak, Kar ve verimliliği arttırmak.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
 

İş Sağlığı ve Güvenliği hususunda elimizden geldiğince değil, ne lazımsa onların tetbirini alarak çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak biz gibi bu sektörde her bir kurum ve kuruluşun asli sorumluluğudur.

.

Araç Filosu

ARAÇ ADI VE TİPİ

MERCEDES KAMYON AXOR 3340 K 36 E5   

FORD TRANSİT ÇİFT KABİNLİ KAMYONET        

WOLKSWAGEN AMAROK PİCK UP     

ISUZU NPR MAZOT TANKERİ            

WOLKSVAGEN MİNİBÜSLT35 P.VAN 2,5 TDI LWB      

SUMITOMO- SH 370 EKSKAVATÖR        

KAWASAKİ - LODER 470           

KOMATSU LODER    

JCBC 4CX14H3WM İŞ MAKİNASI -KAZICI YÜKLEYİCİ  

SİLİNDİR AMMANN ASC 110 D           

MERCEDES BENZ- BETON MİKSERİ      

PUTMEISTER BETON POMPA       

CAT GREYDER      

KONTEYNER         

ADET

5

3

1

1

2

3

2

1

2

2

10

2

1

80

bottom of page